LED Bulb ULTRAEFFICIENT Philips A60 E27/7.3W/230V 2700K
In stock 50+ pcs
Energy class A
Input power of source
    7,3 W8,69
  • Philips ULTRAEFFICIENT A60 LED Bulb E27/4W/230V 2700K
    4 W5,19
  • Philips ULTRAEFFICIENT A60 LED Bulb E27/5.2W/230V 2700K
    5,2 W6,09
  • LED Bulb ULTRAEFFICIENT Philips A60 E27/2,3W/230V 2700K
    2.3 W4,79
  • LED Dimmable Bulb ULTRAEFFICIENT Philips A60 E27/5,2W/230V 2700K
    5,2 W25,90
  • Philips ULTRAEFFICIENT A60 dimmable LED bulb E27, 2.3W, 230V, 2700K
    2.3 W15,90
  • Philips ULTRAEFFICIENT LED Bulb E27, 4W, 230V, 2700K (Warm White)