    This product is listed in the following categories
    According to cap, Aigostar B.V., Brands, G4, G4, LED bulbs 12V, LED light bulbs, Light bulbs, Lights, Other LED bulbs
  • Parameters
  • Documents for download
  • Ratings and reviews0
  • Questions about the product0
0.00
/ 0
Product ratings
0
Detailed rating
LED Bulb G4/2.5W/12V 3000K - Aigostar
2,59
In stock 50+ pcs
Energy class F
Input power of source
    2,5 W2,59
  • Aigostar - G4 LED Bulb 4W 12V 3000K
    4 W4,29
  • Aigostar - G4 LED Bulb 1.3W/12V 3000K
    1,3 W2,59
  • Aigostar - G4 LED Bulb 2W 12V 3000K
    2 W3,49
  • Aigostar - LED Bulb G4/3W/12V 3000K
    3 W3,89
  • Aigostar - G4 LED Bulb 1.7W/12V 3000K
    1,7 W2,99
  • Aigostar - LED Bulb G4/1,7W/12V 3000K
    1,7 W2,99
  • Aigostar - LED G4 Bulb 2W 12V 3000K