LED pendant light on cable JESI LED/140W/230V 3000K Ø 100 cm bronze
On request, within 14 days
Input power of source
    140 W845,90
  • LED cable-suspended chandelier JESI LED/90W/230V 3000K Ø 100 cm bronze
    90 W566,90
  • JESI Cable-Suspended LED Chandelier, 99W/230V, 3000K, Ø 100 cm, Bronze
    99 W1 513,90
Colour
    Bronze845,90
  • JESI LED cable pendant light, 140W, 230V, 3000K, Ø 100 cm, Silver