    This product is listed in the following categories
    According to cap, E27, LED bulbs E27, LED light bulbs, Light bulbs, Lights
  • Parameters
  • Documents for download
  • Ratings and reviews1
  • Questions about the product0
5.00
/ 1
Product ratings
5.00
100%
customers recommend
69
customers have already purchased
1
Detailed rating
GS LED Bulb E27/22W/230V 3000K
5,59
In stock 30 pcs, more pieces on request - usually within 14 days
Input power of source
    22 W5,59
  • GS LED Bulb E27, 17W, 230V, 3000K
    17 W3,89
Colour
    5,59
  • GS LED Bulb E27, 22W, 230V, 6500K